Vivat Steady Shift (система стабілізації зображення, стедікам)

Опис стедікаму Vivat Steady Shift

Vivat Steady Shift - гідна заміна популярної понад 8 років моделі Vivat Steady HDV. Це український стедікам, який добре зарекомендував себе в роботі і завоював прихильність багатьох відеооператорів, не лише в Україні, але й далеко за її межами (Білорусія, Молдова, Грузія, Італія, Росія...). З його допомогою Ви зможете досягти плавності зображення під час руху, що неможливо під час зйомки з рук.

Особливістю даної моделі є рухомий центральний вузол. Він забезпечує швидке налаштування стедікаму і дозволяє легко змінювати тип зйомки та працювати з більш легкими камерами.

Переваги системи стабілізації Vivat Steady Shift:

  • якісні комплектуючі, висока точність виготовлення деталей, перевірка кожного екземпляру;
  • рухомий центральний вузол, захищений від пилюки та бруду підшипник;
  • зручний рюкзак в комплекті;
  • невисока ціна;
  • виготовлено в Україні (усі запчастини є на місці);
  • підтримка користувачів (допомога з налаштування стедікама по телефону та skype...);
  • 1 рік гарантії.
 

Особливості системи стабілізації Vivat Steady Shift:

Основні технічні характеристики:
- розміри стедікама: 430 x 210(347) x 90 мм.;
- маса стедікама без тягарців: 908 г.;
- маса одного тягарця: ~100 г. (в комплекті 8 тягарців);
- діаметр отвору в ручці: 23 мм.;
- розрахований для роботи з камерами від 1 до 4 кг.;
Розміри упаковки: 490 x 330 x 135 мм.;
Маса з упаковкою: 2500 г.

Високоточний та чутливий центральний підшипник стабілізатора знаходиться у закритому контейнері, що захищає його від потрапляння бруду та пилу. Завдяки нульовій посадці час обертання стедікама в ненагруженому стані становить більше 100 сек. У вилці використовується 6 підшипників, це зміцнює конструкцію і дозволяє працювати з більш важкими камерами.

Рухомий центральний вузол фіксується в будь-якій позиції. Це забезпечує швидке налаштування стедікаму і дозволяє легко змінювати тип зйомки: горизонтальний рух, вертикальні кадри, зйомка в перевернутому стані. Також це дає можливість працювати з більш легкими камерами.

Зручна ручка, що не ковзає при роботі. Діаметр отвору в ручці 23 мм. забезпечує сумісність з системами жилет-рука виробництва Vivat та більшості виробників систем стабілізації зображення. Деталі стабілізатора виготовлені з алюмінієвих сплавів. Легкі міцні та не піддаються корозії.

Компактна HD площадка дозволяє швидко та точно налаштувати стабілізатор і дає можливість від'єднувати та приєднувати камеру не втрачаючи балансу. В площадці передбачені отвори для кріплення камери або швидкоз'ємної площадки за допомогою гвинтів 1/4" та 3/8".

Змінена конструкція нижніх тягарців. Збільшений діапазон налаштування платформи. 8 резинових ніжок по периметру.

Рюкзак в комплекті. Якісний матеріал і фурнітура. Внутрішня кишенька для аксесуарів. Два фіксатора на липучках для надійного утримання стедікама всередині під час транспортування.

Виготовлено в Україні. Гарантія 1 рік. Післягарантійне сервісне обслуговування. Підтримка користувачів по телефону та Skype. Команда VIVAT - це колектив фото- відео- операторів, які більш ніж 10 років працюють в сфері відеопослуг. Ми, як ніхто інший, знаємо вимоги операторів до техніки, її надійності і зручності.

 

Вигляд 360°

Анімація

Демонстрація руху центрального вузла:

Відео

Розпакування системи стабілізації Vivat Steady Shift, комплектація:

Налаштування на прикладі системи стабілізації Vivat Steady HDV (попередня версія)

Покупка