Vivat Turn Table D-26 (поворотний стіл)

Опис поворотного стола Vivat Turn Table D-26

Vivat Turn Table - пристрій для автоматичного створення об'ємних зображень предметів (товарів для інтернет-магазинів, електронних каталогів продукції, аукціонів антикваріату...). Платформа призначена для зйомки невеликих предметів масою до 20 кг.: ювелірних виробів, годинників, мобільних телефонів, квітів, товарів ручної роботи, одягу на манекенах, тощо. Vivat Turn Table буде незамінним інструментом також для операторів, які працюють на фото-, відео- стоки.

Простота використання та інтуітивно зрозумілий інтерфейс роблять наш продукт ефективним інструментом для створення об'ємних зображень навіть для початківців.

Переваги поворотного стола Vivat Turn Table:

  • інтуітивно зрозумілий інтерфейс;
  • можливість роботи без підключення до ПК;
  • найкраща ціна на ринку;
  • виготовлено в Україні;
  • підтримка користувачів (допомога по телефону та skype...);
  • 1 рік гарантії.
 

Особливості Vivat Turn Table:

Повністю автоматична робота (столик сам в потрібний момент здійснює спуск затвору). В комплекті поставляється кабель для підключення до фотоапарата, довжиною 3 метри, а також один адаптер-перехідник під конкретну модель камери.

Три режими роботи: фото-, відео- і ручний режим. Фоторежим призначений для створення послідовності зображень Фото 360°. Відеорежим корисний для зйомки відеооглядів на YouTube та роликів для відеостоків. Ручний режим дозволяє здійснити тестовий оберт для точного позиціонувати об'єкта в кадрі.

Використання промислового крокового двигуна забезпечує високу точність позиціонування, низький рівень шуму та надійність в роботі. Відсутність вібрацій дозволяє проводити зйомку дрібних ювелірних виробів.

Компактний розмір - столик зручний для зйомки в фотокубі. Матеріал корпусу - легкий та міцний композит. Максимальна маса предмету зйомки - 20 кг.

Наявність вбудованого LCD екрану та кнопок керування на корпусі виключає необхідність використання ПК чи інших керуючих пристроїв.

Пульт дистанційного керування дозволяє здійснювати управління апаратом на відстані до 5 метрів прямої видимості. В пам'ять пристрою записано 9 найбільш популярних програм зйомки, запуск яких здійснюються в один клік.

Зручна сумка в комплекті. Окремі кишеньки для кабелів та пульта дистанційного керування. Також передбачений окремий відділ для додаткових змінних поверхонь. Столик всередині фіксується гумками на липучках.

Програмне забезпечення Vivat Photo 360 Software (для Windows), яке іде в комплекті, дозволяє легко здійснити базову обробку відзнятої послідовності зображень (яскравість, контраст, рівні, кольорова температура...), додати власний логотип і створити скріпт Фото 360°, який можна завантажити на веб-сайт.

 

Вигляд 360°

Відео роботи поворотного стола Vivat Turn Table

Презентація Vivat Turn Table. Опис функцій та демонстрація можливостей:

Розпакування:

Робота з програмою Vivat Turn Table Photo 360 Software:

Пакетна обробка зображень за допомогою Adobe Photoshop:

Приклади зображень, зроблених за допомогою Vivat Turn Table

Інструкція користувача

Покупка