Vivat Turn Table (поворотний стіл)

Опис поворотного стола Vivat Turn Table

Vivat Turn Table - пристрій для автоматичного створення об'ємних зображень предметів (товарів для інтернет-магазинів, електронних каталогів продукції, аукціонів антикваріату...). Платформа призначена для зйомки невеликих предметів масою до 20 кг.: ювелірних виробів, годинників, мобільних телефонів, квітів, товарів ручної роботи, одягу на манекенах, тощо. Vivat Turn Table буде незамінним інструментом також для операторів, які працюють на фото-, відео- стоки.

Простота використання та інтуітивно зрозумілий інтерфейс роблять наш продукт ефективним інструментом для створення об'ємних зображень навіть для початківців.

Переваги поворотного стола Vivat Turn Table:

  • інтуітивно зрозумілий інтерфейс;
  • можливість роботи без підключення до ПК;
  • найкраща ціна на ринку;
  • виготовлено в Україні;
  • підтримка користувачів (допомога по телефону та skype...);
  • 1 рік гарантії.

Особливості Vivat Turn Table:

Повністю автоматична робота (столик сам в потрібний момент здійснює спуск затвору). В комплекті поставляється кабель для підключення до фотоапарата, довжиною 3 метри, а також один адаптер-перехідник під конкретну модель камери. Три режими роботи: фото-, відео- і ручний режим. Фоторежим призначений для створення послідовності зображень Фото 360°. Відеорежим корисний для зйомки відеооглядів на YouTube та роликів для відеостоків. Ручний режим дозволяє здійснити тестовий оберт для точного позиціонувати об'єкта в кадрі. 
Використання промислового крокового двигуна забезпечує високу точність позиціонування, низький рівень шуму та надійність в роботі. Відсутність вібрацій дозволяє проводити зйомку дрібних ювелірних виробів. Компактний розмір - столик зручний для зйомки в фотокубі. Матеріал корпусу - легкий та міцний композит. Максимальна маса предмету зйомки - 20 кг.
Наявність вбудованого LCD екрану та кнопок керування на корпусі виключає необхідність використання ПК чи інших керуючих пристроїв. Пульт дистанційного керування дозволяє здійснювати управління апаратом на відстані до 5 метрів прямої видимості. В пам'ять пристрою записано 9 найбільш популярних програм зйомки, запуск яких здійснюються в один клік.
Зручна сумка в комплекті. Окремі кишеньки для кабелів та пульта дистанційного керування. Також передбачений окремий відділ для додаткових змінних поверхонь. Столик всередині фіксується гумками на липучках. Програмне забезпечення Vivat Photo 360 Software, яке іде в комплекті, дозволяє легко здійснити базову обробку відзнятої послідовності зображень (яскравість, контраст, рівні, кольорова температура...), додати власний логотип і створити скріпт Фото 360°, який можна завантажити на веб-сайт.Вигляд 360°

Відео роботи поворотного стола Vivat Turn Table

Презентація Vivat Turn Table. Опис функцій та демонстрація можливостей:

Розпакування:

Робота з програмою Vivat Turn Table Photo 360 Software:

Пакетна обробка зображень за допомогою Adobe Photoshop:

Приклади зображень, зроблених за допомогою Vivat Turn Table

Інструкція користувача

Покупка